צרו קשר

'הבית בגלעד' ממוקם ברחוב הגלעד 2, דירה 2, תל אביב.

מומלץ להתעדכן במפגשים בדף הפעילות. המפגשים פתוחים לכולם, חדשים וותיקים כאחד.

עמוד הפייסבוק של 'הבית בגלעד'

לפרטים נוספים ניתן לפנות למייל העמותה:

[email protected]

או לחלופין בטלפון:

רועי וינטרוב – 054-5220789

טלי אריאלי צור – 054-4363878

'עמותת אפאמאדה' מתקיימת ופועלת על בסיס נתינה (דאנה, Dāna) והכרת תודה (קאטאניו, Kataññu).

כלל פעילויות העמותה אינן דורשות תשלום כספי. הן מתאפשרות באמצעות הכרת תודה ונתינה של חברי 'אפאמאדה' ו'הבית בגלעד' בעבר ובהווה – בין אם במאמץ, זמן, כסף, כישרון או משאבים אחרים.

דאנה, נתינה, היא אחת מאבני היסוד של הדרך הבודהיסטית, ובכלל של קיום אנושי ראוי. באופן מצער, כתוצאה ממגוון נסיבות, במערב השתרשה התפיסה כי דאנה משמעותה 'תרומה כספית שסכומה לא נקבע מראש'. לפיכך, לא פעם, במקום לתת מתוך הכרת תודה, הופכת פעולת 'הדאנה' להיות פעולה של 'כמה עלי לתת כדי שלא ארגיש לא בנוח עם עצמי'. תהליך שכזה פוגם בכולנו.

מי שמעוניין, יכול לבחור לתמוך ב'עמותת אפאמאדה' באמצעות נתינה כספית או באמצעים אחרים מתוך הכרת תודה וכוונת לב טובה. אין צורך לראות בנתינה זו כ'תשלום' על הפעילות בה לקחתם חלק, ואין 'סכום מומלץ' שעליכם לעמוד בו.

'כלכלת דהאמה' שכזו שונה מן המערכת הכלכלית שאנו מורגלים בה. כשאתם מגיעים למפגשים להאזין לדהאמה אתם נהנים מפירות הנתינה והמאמץ של אחרים שהתכוונו בדיוק לכך. ואם תחליטו שברצונכם לתמוך בפעילות העמותה, בכל צורה שהיא, הנתינה שלכם תאפשר לאחרים לקחת חלק בפעילויות בעתיד.  

בזכות דאנה וקאטאניו פועלים 'הבית בגלעד' ועמותת 'אפאמאדה', ובזכותם מתקיימת הדרך הבודהיסטית כבר למעלה מ-2600 שנה.

לבירור על אפשריות התנדבות ותמיכה ניתן לפנות למייל העמותה:
[email protected]

את התמיכה הכספית לעמותה מומלץ לבצע דרך העמוד בקישור זה הפועל עם ביט או עם כרטיס אשראי.

המערכת מוציאה קבלות בצורה אוטומטית ומאפשרת לתת תרומה חד פעמית או תרומה קבועה על בסיס חודשי.
הסליקה מתבצעת דרך מערכת ״מורנינג״ של חברת ״חשבונית ירוקה״ הפועלת בהתאם לתקני אבטחה מתקדמים.

במקביל, ניתן לבצע גם העברה בנקאית לחשבון העמותה שפרטיו:
שם:
אפאמאדה
בנק: פועלים (12)
סניף: 532
חשבון: 617355
במקרה זה, נבקש שתיידעו אותנו כדי שנוודא שהכסף הגיע ושנדע להוציא קבלה בהתאם.

לשאלות בנוגע לכספים או קבלות אנא פנו ל:
טלאל 054-432-3180
איתן 054-240-5272

האתר, כמו כל פעילות העמותה, נעשה מתוך כוונות טובות של ידידותיות, תמיכה ושיתוף. יחד עם זאת, ייתכן שחלק מהתכנים או מהתמונות שבו כללו היבטים שפוגעים או מפריעים למישהו. בין אם מדובר במובן אישי, חברתי או קנייני – אנו בראש ובראשונה מבקשים להביע את התנצלותנו. ונודה לכם שתעירו על כך – נדאג לתקן את הדבר בהקדם האפשרי. ניתן לפנות אלינו דרך כתובת הדוא"ל או אחד הטלפונים שכתובים בראש העמוד.

ברוח הדהאמה, כל התכנים באתר הם לשימוש חופשי.

אולם, לגבי התמונות נבקש שלא יעשה בהן שימוש ללא אישור מפורש. זאת בשל שתי סיבות: הראשונה נוגעת לתמונות שכוללות אנשים, ולכן נרצה לבקש מהם אישור לשימוש פרטני. הסיבה השנייה עניינה בכך שחלק מהתמונות באתר אינן שלנו, אלא קיבלנו אישור להשתמש בהן מצדדים שלישיים.

מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצעת הפעולה תהיה רשאית לפנות לעמותה בבקשה לשינוי פרטי החיוב וביטול עסקה. ניתן לבטל עסקה בתוך 30 יום מיום שבוצעה פעולת התרומה באינטרנט או בטלפון ע“פ חוק הגנת הצרכן 1981. העמותה תבצע את השינוי הנדרש בהתאם למדיניות הנהוגה באותה עת בחברת האשראי. במידה וחברת האשראי תחייב את העמותה בעמלה בגין הפעולה, תחויב מבצעת הפעולה בעמלה כאמור. העמותה תבצע ביטול או שינוי סכום תרומה על פי בקשת התורמת.

אנו מצטערים על כל אי נוחות שנגרמה ומודים לכם מראש על ההבנה ושיתוף הפעולה.

×