צרו קשר

'הבית בגלעד' ממוקם ברחוב הגלעד 2, דירה 2, תל אביב.

מומלץ להתעדכן במפגשים בדף הפעילות. המפגשים פתוחים לכולם, חדשים וותיקים כאחד.

עמוד הפייסבוק של 'הבית בגלעד'

לפרטים נוספים ניתן לפנות למייל העמותה:

[email protected]

או לחלופין בטלפון:

רועי וינטרוב – 054-5220789

טלי אריאלי צור – 054-4363878

האתר, כמו כל פעילות העמותה, נעשה מתוך כוונות טובות של ידידותיות, תמיכה ושיתוף. יחד עם זאת, ייתכן שחלק מהתכנים או מהתמונות שבו כללו היבטים שפוגעים או מפריעים למישהו. בין אם מדובר במובן אישי, חברתי או קנייני – אנו בראש ובראשונה מבקשים להביע את התנצלותנו. ונודה לכם שתעירו על כך – נדאג לתקן את הדבר בהקדם האפשרי. ניתן לפנות אלינו דרך כתובת הדוא"ל או אחד הטלפונים שכתובים בראש העמוד.

ברוח הדהאמה, כל התכנים באתר הם לשימוש חופשי.


אולם, לגבי התמונות נבקש שלא יעשה בהן שימוש ללא אישור מפורש. זאת בשל שתי סיבות: הראשונה נוגעת לתמונות שכוללות אנשים, ולכן נרצה לבקש מהם אישור לשימוש פרטני. הסיבה השנייה עניינה בכך שחלק מהתמונות באתר אינן שלנו, אלא קיבלנו אישור להשתמש בהן מצדדים שלישיים.

מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצעת הפעולה תהיה רשאית לפנות לעמותה בבקשה לשינוי פרטי החיוב וביטול עסקה. ניתן לבטל עסקה בתוך 30 יום מיום שבוצעה פעולת התרומה באינטרנט או בטלפון ע“פ חוק הגנת הצרכן 1981. העמותה תבצע את השינוי הנדרש בהתאם למדיניות הנהוגה באותה עת בחברת האשראי. במידה וחברת האשראי תחייב את העמותה בעמלה בגין הפעולה, תחויב מבצעת הפעולה בעמלה כאמור. העמותה תבצע ביטול או שינוי סכום תרומה על פי בקשת התורמת.

אנו מצטערים על כל אי נוחות שנגרמה ומודים לכם מראש על ההבנה ושיתוף הפעולה.

×